Yoğunlaşan İSTANBUL Şehir trafiğinde sizlerin çalışmış olduğunuz firmanızın yada sahibi olmuş olduğunuz firmalarınızın iş akışını hızlandırmak amacı ile ihtiyacınız olan KURYE Desteğini AR-ES KURYE olarak sağlıyoruz.

Ar-es kurye yıllardan beri gelen Bilgi, Birikim ve Tecrübe ile firmalarınıza İSTANBUL içerisinde en az 45 dakika en fazla ise 75 dakika da motorlu kurye hizmeti sağlamaktadır.

Sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılamak için firmamız tarafından sizlerin alacağı hizmete karşılık olarak ( Motorsikler, Araç, Bisiklet, Ticari araçlar vb. ) kullanım araçları ile sizlere kesintisiz olarak çözümleyici hizmetleri sunuyoruz.

KURYE NEDİR ?

Kurye firmanızın çok acil olan evrak, doküman, paket, koli, zarf, fatura, ürün, tahsilat gibi işlerinizin İSTANBUL içerisinde A2 ehliye sahip kask, motor montu, su geçirmez ayakkabı ile motorlu personellerin vermiş olduğunuz dokuman yada evrakları sizlerin isteği doğrultusunda istediği adres yada firmaya götürme işlemidir.

NEDEN KURYE ?

Çünkü sizleri ve firmalarınızı İSTANBUL içerisinde trafik ve zamandan kurtaracak adres bilgisi ve aşırı derece de hıza sahip olunması sizlere tasarruf sağlamakla birlikte zaman kaybetmemeyi sağlayacaktır.

AR-ES KURYEYİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Çünkü yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyle sahip olmakla birlikte firmanıza en yakın personelimizi üzerinde bulunan GPS cihazları sayesinden görüntüleyerek vermiş olduğunuz siparişin mesafesini baz alıp size en yakın olan personelimizi yönlendirerek sizlerin evraklarını çok daha hızlı şekilde taşırız.

Ar-es motor kurye olarak sizlere firmamızla çalışmanız durumunda abonelik avantajlarını sağlayarak gönderi evraklarınızı %50 indirimli göndere şansı sunuyoruz.

Ayrıca sizlerden gelen yoğun talepler çerçevesinde artık sizlere 7/24 kurye hizmeti sağlıyoruz.

İletişim
instagram
sms
whatsapp
telegram
phone

Şimdi Ara