Normal Kurye

Hızlı ve güvenilir kurye hizmeti

Ar-es kurye olarak istanbulun yoğun trafiğinde siz değerli müşterilerimiz için 2003 yılından beri yorulmadan normal kurye hizmeti vermek için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz pek çok kurye hizmetimiz bulunmaktadır.

motor kurye

Bunların başında normal kurye , ekspress kurye hizmeti, özel kurye hizmeti, arabalı kurye hizmeti ve kiralık kurye hizmetidir.

Normal kurye hizmeti nedir ?

Kurye hizmetimiz evraklarınızın gönderilerinizin yani kısacası motor ile taşınacak her türlü evrakınızın normal sürede 90 dk ile 240 dk arasında teslimatının yapılmasını istediğiniz kurye hizmetimizdir.

Normal kurye ücretlendirmesi nasıl yapılır?

Normal kurye gönderilerinizde ücretlendirme evrakın alınacağı mesafe ve gönderinin boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ar-es kuryeyi tercih edeceğiniz sebeplerimiz var !

Ar-es kurye 2003 yılından beri müşterilerinin istek ve yanıtlarına her zaman bir çözüm bulmuş ve müşterilerini her zaman mutlu etmiştir. Fiyat ve teslimat süresi olarak piyasanın en iyisi. Güvenlik anlamında ise 2003 yılından bu yana tüm gönderilerin gücenli ve gizlilik içerisinde alınan yerden teslim noktasına kadar korunmuş ve sağlıklı bir şekilde teslim noktasına ulaştırılmıştır.

İletişime Geçin!
instagram
sms
whatsapp
telegram
phone